S nami to máte vsuchu...

IZOLÁCIE PROTI TLAKOVEJ A POVRCHOVEJ VODE

KRYŠTALICKÉ HYDROIZOLÁCIE

Sikkaton ISOL – ekologicky nezávadný výrobok vhodný aj na styk s pitnou vodou, izoluje proti povrchovej a tlakovej vode, proti ropným látkam, tekutinám s hodnotou pH viac ako 5, dokonale izoluje do tlaku 7 Atm

  • použitie:  izolácia čerpacích staníc, parkovísk a podzemných garáží proti ropným produktom
  • izolácia bazénov, vodojemov, čističiek odpadových vôd, žúmp
  • nádrže na pitnú vodu, výťahové šachty, oporné steny, nové betónové konštrukcie
  • výhoda: nanáša sa na mokrý podklad, neostáva na povrchu, vniká do betónu, kde vytvára jemné kryštalické formácie, jednoduchá aplikácia
  • 25 kg aj 10 kg balenie

Hyseal Slurry – proti povrchovej a tlakovej vode

Sikkaton SAN

  • dodatočná injektážna izolácia proti vzlínajúcej zemnej vlhkosti na tehlové murivo. Po injektáži sa pevnosť konštrukcie, ako aj prievzdušnosť muriva nezmení.
  • výhoda: injektážou sa statická únosnosť konštrukcie zvyšuje, oproti podrezávaniu muriva. Aplikuje sa nalievaním do mokrého muriva.

Hyseal Render – vodotesná omietka

POROSTOP S - náter s hĺbkovým účinkom, ktorý sa používa na odstránenie plošnej vlhkosti betónových konštrukcií, ktorá je spôsobená nízkou vodotesnosťou betónu. Natretý betón odoláva tlakovej vode do 7 Atm výšky vodného stĺpca, taktiež priepustnosti benzínu, nafte, olejom a silážnym šťavám.

balenie: 15kg vrece

IMPREGNAČNÉ PROSTRIEDKY PROTI POVRCHOVEJ VODE

Hydrofob – impregnácia a ochrana fasád, omietok, tehlového muriva
Febsilicon – bezfarebná silikónová ochrana proti vode, vhodná pre tehlové steny, betónové bloky, umelý kameň
A.H.P.W.S – bezfarebná impregnácia proti vlhkosti – tehla, betón, cement, omietky, stropy, dlážky, palubovky, drevo a dekoračné (štukatérske) práce. Efektívna životnosť viac ako 10r., stena po aplikácii dýcha.

 

INÉ HYDROIZOLÁCIE

HYPRUFE - bitumenovo-kaučuková latexová emulzia s vinikajúcou priľnavosťou, ktorá schne do matnej čiernej celistvej vodovzdornej a vzduchotesnej membrány. Vhodný na betón aj tehly, mostové nosníky, steny pod úroveň terénu do exteriéru aj interiéru. Balenie: 5L

Lepenka vo vedre - dvojzložkový trvale pružný hydroizolačný a protiradónový náter pod obklad a dlažbu, vhodný aj pre styk s pitnou vodou. Obkladať je možné už po 24h.

Kúpeľňová izolácia - jednozložkový pružný náter proti vode, namiešaný v ideálnej konzistencii k okamžitému použitiu, vhodný aj na tvárnice, sadrokartóm a drevotriesku. Ideálne balenie po 4 alebo 8kg na kúpeľňu či sprchový kút.

CYKLON - studničná PU pena 750 ml je určená ku spojovaniu a tesneniu betónových skurží pre studne, kanalizačných vpustí  a pre aplikácie, ktoré majú zabrániť úniku pitnej, úžitkovej alebo dažďovej vody a všade tam, kde sa používa klasická PU pena. Je nelepivá po 8-15 min..

K+D - pružné PU lepidlo /guma/ a tesnivo so širokým rozsahom použitia. Tvrdne pôsobením vlhkosti, spojí aj drevo s kovom.

Tesniaci bitumenový tmel v kartuši v hodný aj na dilatačné špáry a pod.

Aquaseal dampstain block - ošetrujúci náter vo vlhkosti v stenách a stropoch, vhodný aj do interiéru.

Hydroizolačná stierka vo vedre 10kg - vystačí na 7m2 izolovanej plochy. Vhodná na balkóny, bazény, terasy,kúpeľní. Trvale pružná s protiradónovou ochranou.

Copyright 2013© cestavmat.sk